
Wedding in a Week?
Gisteren, 23:00
Zelfstandig, rustig en sociaal zijn woorden die goed bij mij passen. Familie speelt een grote rol in mijn leven en ik ben een echte hondenliefhebber. Ik ga graag de natuur in, bijvoorbeeld om te hiken, maar hou net zo goed van een hapje en een drankje. Ik ben positief ingesteld en behoorlijk kritisch op mezelf. Aan zelfreflectie geen gebrek: bijna iedere dag loop ik in mijn hoofd nog even na hoe ik op mensen heb gereageerd en wat ik anders had kunnen doen.
Jessica
Word jij mijn match? Let's go!

…het liefst buiten op een natuurwandeling maar tegen een middagje shoppen zeg ik ook geen nee. Hiken vind ik heerlijk en ik ga graag naar mijn ouders in Spanje, die daar met hun vijf honden wonen. Een avondje uit vind ik ook gezellig en met een borrel op kan mijn rustige kant zomaar plaatsmaken voor iemand die vooraan op de dansvloer staat en met iedereen vrienden wil zijn.
Provincie: Zuid-Holland
Beroep: Specialist dataverwerking
Opleidingsniveau: hbo
Lengte: 169 cm
Kinderen: Geen
Kinderwens: Ja
Een relatie heb ik nog niet gehad, maar aan date-ervaring ontbreekt het niet. Als ik iemand leuk vind, ga ik er al snel voor 200% voor en denk ik soms al na over de toekomst terwijl de ander nog bij de date zelf is. Inmiddels heb ik geleerd dat ik daarin best wat vaker een stap terug mag zetten. Tegelijkertijd weet ik ook dat ik goed genoeg ben en veel zorgzaamheid en liefde te geven heb.
…dan gaan we het liefst richting de bergen. Overdag samen hiken en de omgeving ontdekken, en daarna ontspannen in een zwembad of jacuzzi met een cocktail. Spanje heeft een speciaal plekje in mijn hart: mijn ouders wonen er en zelf zou ik er in de toekomst ook graag willen wonen.
…niet van honden houdt, want die horen echt bij mijn leven. Ook zoek ik iemand met wie ik op een fijne, ontspannen manier kan praten, zonder dat iedere discussie gewonnen hoeft te worden. Elk weekend feesten en drugs gebruiken sluit niet zo aan bij het leven dat ik voor me zie. En tot slot heb ik qua lengte een lichte voorkeur: het liefst ben je langer dan 1,80 meter, zodat ik met hakken aan niet boven je uitkom.
...slecht of te weinig heb geslapen. Dan kan ik een tandje chagrijnig en sneller geïrriteerd zijn. En mijn gezicht spreekt boekdelen: als ik het ergens niet mee eens ben, kun je dit vaak al zien voordat ik iets heb gezegd. De schone was opruimen en de afwas doen zijn trouwens ook niet mijn sterkste punten, maar het is altijd gezellig met .
…rust en zelfvertrouwen uitstraalt en een lieve, zorgzame kant hebt. Ik zoek een beetje die ‘golden retriever’-eigenschappen: knuffelig, niet te druk en iemand bij wie ik me op mijn gemak voel. Samen lachen én huilen, de natuur in en oprechte interesse hebben in elkaars familie. Galant zijn scoort ook punten, net als initiatief nemen. Uiteindelijk hoop ik op een gezin, meerdere honden en een rustig thuis met een grote tuin.
Word jij mijn match? Let's go!